Македонија vs Hellas

Кориснички аватар
Мислења: 29
Зачленет: 25 Авг 2011, 00:07
Мислење: 03 Сеп 2011, 20:40
Што мислите за вечерашниот натпревар? :-)
:lol:
Кориснички аватар
Мислења: 29
Зачленет: 25 Авг 2011, 00:07
Мислење: 03 Сеп 2011, 20:42
Самодоверба

Да се биде во победничкиот тим или барем да се постигне поен, може да не направи да веруваме во себе. А тоа понекогаш ни е неопходно во справувањето со секојдневните пречки и проблеми.


http://doktori.mk/element/view/4e626c86 ... -macedonia

Мислења: 3
Зачленет: 29 Авг 2011, 00:01
Мислење: 05 Сеп 2011, 22:58
Мислам дека темава треба да се преименува, зошто тековното име е веќе историја... :)
Растураме....

МАКЕДОНИЈА
Кориснички аватар
Мислења: 9
Зачленет: 28 Авг 2011, 11:25
Мислење: 05 Сеп 2011, 23:03
Се надевам дека за брзо време ќе видам наслов на тема: Македонија во полуфинале. :)) Прекрасна кошарка, нашите газат све пред себе.
Кориснички аватар
Мислења: 127
Зачленет: 28 Авг 2011, 15:40
Мислење: 07 Сеп 2011, 01:29
Очекувана победа против инфериорен противник :D
Кориснички аватар
Мислења: 40
Зачленет: 28 Авг 2011, 15:39
Мислење: 07 Сеп 2011, 01:47
Полека, без залетување... Да не направиме некој малер :D Инаку све е супер засега!
Кориснички аватар
Мислења: 127
Зачленет: 28 Авг 2011, 15:40
Мислење: 07 Сеп 2011, 01:49
Ма каков малер!

Nothing can stop us now :D


Врати се на Спорт

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин

cron