A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: subcategory

Filename: site/kategorii_model.php

Line Number: 112

Доктори.мк | животен стил | zivoten-stil | site | Портал за медицина и здравје
Оралниот секс до неодамна беше табу тема секаде низ светот, но за кратко време работите се променија и сега за орален секс опуштено се разговара и на кафе со пријателките или на пиво со другарите. Денес решивме да ви откриеме неколку факти поврзани со оралниот секс, кои можеби не сте ги знаеле.
Научниците велат дека треба да заборавите на носот, големината на стапалата или неговата висина, туку погледот треба да го свртите на неговата дланка...
Утре е Велика Сабота денот кога повеќето домаќинства во Република Македонија ги бојадисуваат Велигденските јајца. Денес ви претставуваме мали трикови за варење на велигденските јајца ...
Вечерва во 20:30 часот со симболично исклчучување на светилките од еден час, ќе се прати порака за спас на планетата земја. Доктори.мк во поддршка на денот на планетата земја. Приклучи се и ти!
Ако сте жена многу добро знаете колку мачен е предменструалниот период. Во зависност од личноста некои жени имаат поголеми, некои помали потешкотии, но сите ќе се согласат дека за време на ПМС секоја жена бара решение со кое ќе си ги ублажи тегобите. Денес ние ви претставуваме неколку намирници кои можат да ви помогнат да ги ублажите симптомите на ПМС.

Најчитани статии - животен стил

Останати содржини