A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: subcategory

Filename: site/kategorii_model.php

Line Number: 112

Доктори.мк | животен стил | zivoten-stil | site | Портал за медицина и здравје
Постојат толку животни правила кои родителите треба да им ги пренесат на своите деца – да не пцујат, да бидат љубезни, да го фрлаат ѓубрето, да веруваат во себе... Еве што треба мама да го научи синчето пред да порасне.
Денес ја продолжуваме серијата совети за сексуалното здравје. Ќе ви образложиме неколку совети како да ја зголемите количината на семената течност.
Се смета дека првиот оргазам децата го доживуваат во сон, па затоа се смета дека ејакулација во сон е нешто што е типично за тинејџери. Сепак не е така, оргазам во сон се случува и кај многу повозрасни мажи, но зошто?
Како што знаеме, намалено либидо кај мажите и жените може да предизвика проблеми во бракот или врската. Проблемите често не се едноставни и настануваа од повеќе причини. Колку и да се непремостиви овие проблеми, двете страни треба да се потрудат и да се доверат еден на друг. Овој проблем не треба да се крие, туку треба да се превземат мерки за негово решавање. Еве некои трикови за подобрување на либидото.
Често се споменува дека за да се задоволи жена е потребно да и се приреди добра предигра. Но, како? Што е клучно за добра предигра? Прочитајте во текстот што следува ...

Најчитани статии - животен стил

Останати содржини