A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: subcategory

Filename: site/kategorii_model.php

Line Number: 112

Доктори.мк | занимливости | zanimlivosti | site | Портал за медицина и здравје
Иако досега многу пати сме зборувале за машкиот полов орган и фактите кои се важни за неговото здравје и функција, денес ви претставуваме неколку занимливости кои можеби не ги знаете.
Вкусот на семената течност е тема на дискусија насекаде во светот. Научниците докажаа дека семената течност е здрава и дека нејзиниот вкус зависи пред се од животниот стил на мажот. Денес нема да дискутираме за сексуалните навики на мажите или жените бидејќи тоа зависи од самите индивидуи, но ќе продискутираме како мажите да го подобрите вкусот на семената течност.
Денешната дваесет минутна прошетка над планетата земја ќе ве натера на многу размислувања, а истовремено во вас ќе побуди многу емоции.
„Антибактерискиот сапун не е најдобар пријател на Вашето дете и доколку му посакувате добро здравје, потрудете се од најраните детски денови да другарува со бактерии“, препорачуваат американските научници.
Коктелите се прв избор кога сме на одмор. Постојат илјадници видови коктели, некои се алкохолни, некои безалкохолни, но сите се согласуваме дека тие се наш омилен пијалак на плажите за време на летниот одмор. Денес ви ги претставуваме топ десетте најскапи коктели на светот.

Најчитани статии - занимливости

Останати содржини