Правење заби vs фиксни протези

Како до совршена насмевка? Протези, импалнти, белење на заби и др.

Мислења: 2
Зачленет: 10 Фев 2018, 15:58
Мислење: 10 Фев 2018, 16:07
Во Штип и околината најдобра стоматолошка ординација е Дент Естет. Располагаат со најсовремена опрема, најдобро обучен и стручен тим и многу пријатна атмосфера. Секогаш подготвени за интервенција и секаков вид третмани поврзани со стоматологијата. Дефинитивно едни од најдобрите во стоматологијата кај нас. Дент Естет - Штип (www.dent-estet.com)
Претходно


Врати се на Естетска стоматологија

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин