Морска храна


Мислења: 9
Зачленет: 25 Авг 2011, 12:31
Мислење: 29 Авг 2011, 19:28
Здраво дечки и девојки,

Јас сум обожавател на морска храна. Проблемот е што ми викаат дека била многу калорична. Мене некако не ми штима тоа. Дали некој може да објасни колку е калорична морската храна, со споредба најдобро.

Фала унапред, поздрав

Мислења: 14
Зачленет: 15 Ное 2013, 12:16
Локација: Skopje
Мислење: 15 Ное 2013, 12:38
И мене истото ме интересира...


Врати се на Разно

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин