Фудбалски нервози

Кориснички аватар
Мислења: 40
Зачленет: 28 Авг 2011, 15:39
Мислење: 29 Авг 2011, 16:44
Премногу се нервирам кога ќе гледам фудбал. Знам дека звучи смешно ама... Што мислите, може тоа да ми наштети на здравјето?
Кориснички аватар
Мислења: 127
Зачленет: 28 Авг 2011, 15:40
Мислење: 29 Авг 2011, 18:21
Епа место за Wolves ќе почниш да навиваш за Barcelona :D
Кориснички аватар
Мислења: 17
Зачленет: 16 Авг 2011, 20:36
Мислење: 29 Авг 2011, 19:20
То е во крвта на мажите, сите се нервираме за фудбал. Па здрави, живи сме. Мој совет, пиво, кикиритки и добро друштво и уживај во фудбалот. И немој за Барселона, само победвет и нема да ти е интересно. А и немој за наша репрезентација, ќе ги истепаш тие околу тебе :lol: .

Мислења: 13
Зачленет: 25 Авг 2011, 20:18
Мислење: 30 Авг 2011, 01:15
хахаха добра тема, браво!

Јас не толку за фудбалот, ама за тенис ептен. Ноле, Рафа, Федекс интересно е :lol:
Кориснички аватар
Мислења: 40
Зачленет: 28 Авг 2011, 15:39
Мислење: 31 Авг 2011, 00:08
Wolves till the end! ;) Годинава ќе е добра сезона!


Врати се на Спорт

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин