Стажирање во аптека

Чекор поблиску до неопходните лекови
Кориснички аватар
Мислења: 5
Зачленет: 31 Јул 2012, 12:17
Мислење: 01 Авг 2012, 13:17
Незнаев каде да ја сместам темава и овде ми се виде нај прикладно.Ако не е за тука преместете ја. Ме интересира дали и е потребна лиценца на аптеката за да може фармацевтски техничари после средно да стажираат во неа? Однапред ви благодарам.
Toj sto go gleda nevidlivoto, go slusa bezglasnoto i veruva vo neverojatnoto, ke go postigne nevozmoznoto.

Врати се на Аптеки

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин