Очна ласерска операција - Систина или Европска очна болница?

Сподели го своето искуство

Мислења: 2
Зачленет: 29 Мај 2012, 14:26
Мислење: 19 Дек 2012, 14:30
Ја отворам темава со цел да се информираат повеќе тие кои планираат во иднина да прават ласерска операција на очи, па би ве замолила да споделите ваши лични искуства или мислења за тоа во која болница е подобро да направат очни операции дали во Систина или во новата Европска очна болница. Мене би ми било ог големо значење да ги слушнам вашите искуства бидејќи во иднина сакам да правам ласерска операција на диоптер.

Мислења: 4
Зачленет: 07 Јан 2013, 23:20
Мислење: 08 Јан 2013, 17:35
Ne gi omalovazuvam nasite ambulanti i kliniki, bidejki nemam iskustvo so niv, ne daj boze i da mi trebaat, no od iskustvo na eden moj prijatel, koj 40 godini gledase so ocila, i toa so golem diopter, konecno se oslobodi od niv i e prezadovolen od uslugata sto mu ja napravija vo Istanbul. Koj moze da si go ovozmozi toj tretman, mozete da se informirate vo turistickata agencija Atlantis vo Strumica, i mislam deka ne e mnogu skapo.


Врати се на Болници и ординации

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин