Најдобар доктор за вадење крајници

Препорачај го твојот забен лекар

Мислења: 1
Зачленет: 02 Дек 2012, 22:13
Мислење: 02 Дек 2012, 22:15
ve molam kazete mi kaj koj doktor vo klinicki centar da se obratam za vadenje na krajnici,predlozete mi nekoj od podobrite .....

Мислења: 7
Зачленет: 15 Сеп 2013, 17:29
Мислење: 15 Ное 2014, 14:47
Погледни во Неуромедика - Импактирани заби
Кориснички аватар
Мислења: 23
Зачленет: 02 Јун 2015, 00:30
Мислење: 29 Мар 2016, 23:45
rona напишал:ve molam kazete mi kaj koj doktor vo klinicki centar da se obratam za vadenje na krajnici,predlozete mi nekoj od podobrite .....

Д-р Беатриче и Д-р Горан од ОРЛ на државна клиника Скопје.
It hurts a lot to keep a smile on my face sometimes. I'm a pretty emotional person.


Врати се на Стоматолози

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин