Често исплукање на плунка

Ве боли грлото, стомакот, можеби зглобовите? Тука разговарајте за се она што ве мачи.

Мислења: 1
Зачленет: 14 Ное 2016, 09:30
Мислење: 14 Ное 2016, 09:48
Здраво. Имам 21 година и често ми доаѓа за исплукување (гној). И кога не сум настинат. Најмногу ми иди за плукање кога ќе станам од спиење или кога ќе јадам нешто благо или ќе пијам газирани сокови. За што се работи?

Врати се на Симптоми

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин

cron