Проблем со пенисот

водечки здравствени ризици, урологија и теми кои најчесто ги избегнувате

Мислења: 1
Зачленет: 15 Мар 2014, 09:02
Мислење: 03 Апр 2014, 19:55
Имаш закачено некоја инефекција. Најверојатно си имал односи без заштита. Мислам дека не е нешто страшно. Практикувај поредовна хигиена, миј ја нежно главичката и не практикувај односи или јака мастурбација неколку дена. После би требало се да е ОК.
Ако не е ти препорачувам да се обратиш кај уролог каде ќе добиеш стручен совет :)

PROBLEM5 напишал:
PROBLEM5 напишал:Zdravo jas imam 14 godini i pred nekolku meseci zabelezav problem so penisot ponekogas mnogu me cesa(svrbe) na gornata strana i koga sakam da svrsam nekje da isfrli se sobira vo kozata pod glavata.Ve molam sto pobrgu da mi datete odgovor

Мислења: 5
Зачленет: 17 Мар 2014, 12:17
Мислење: 08 Апр 2014, 10:04
Zdravo...

Imam edno prasanje. Kaj desniot testis vnatre osven nego, se oseka kako da ima i nesto plus... Nekoja zila koja od vreme na vreme me zaboluva. Sakav da prasam dali se raboti za kila zatoa sto mi e sram da idam na lekar i da prasam

Мислења: 1
Зачленет: 01 Мај 2014, 21:07
Мислење: 01 Мај 2014, 22:23
Zdravo

Nov sum tuka i imam eden problem. Od koga imav oralen i vaginalen seks bez zashtita so devojcheto, den dva potoa glavata od penisot pochna da me chesha... go otvoriv da vidam i imase kako bel sloj.... znachi ne urda so se vika so im se sobira na decava, ova e neso drugo, nekade imase i kako tockici beli. Probav da go izmijam i nesto se trga nesto ne, a toa so paga e isto kako mn epten tenka kozicka ili bel tenok sloj kako sto kazav, kako da se lupi kozata, so ne e mozno ... ponekogas koga go otvaram custvuvam mala bolka. So e rabotava ? Kako da go tretiram problem?

Мислења: 5
Зачленет: 07 Мај 2014, 11:10
Мислење: 07 Мај 2014, 11:14
Zdravo
Imam 13 godini ovde sum nov clen, imam penis so golemina od 12cm dali e toa problem i koga drkam flra sperma 4metri i na uciliste mi vikaat ''KURLE''. :shock: :shock: :?: :?:

Мислења: 5
Зачленет: 07 Мај 2014, 11:10
Мислење: 08 Мај 2014, 10:00
Zdravo..
Kako sto rekov vo predhodnata tema imam prenis 12cm a mi frla sperma okolu 4m i mi e sram pred nekoj devojcina ili zeni sto se sexy mi e sram da se pojavam..Plzz pomoss .Koga vidam nekoja seexy zena odma mi se diga i nogu mi se poznava pod pantalonite.. POMEGNETE kako da ne mi se diga tolku POMOSS!!!!!

Мислења: 9
Зачленет: 20 Авг 2013, 13:05
Мислење: 08 Мај 2014, 21:30
Денес ми се појавија болки на предната страна од пенисот, поточно на преодот од главата кон телото на пенисот.


Што може да е? Чаре?

Мислења: 2
Зачленет: 02 Мај 2014, 23:46
Мислење: 09 Мај 2014, 23:58
Кога имав 17 год имав секс со двајца другари, прв секс и јас, а и они без кондом. Дали постои можност да сум фатил сида. Не користи шприцеви никој од нас, а 100 % сум убеден дека прв секс ни беше на сите тројца ?

nema vrska so temava ama ne znaev kaj da go postiram a ovaa mi se vide najaktivna tema.

Мислења: 3
Зачленет: 12 Мај 2014, 22:51
Мислење: 12 Мај 2014, 22:56
Здраво. Неодамна ми се имаат појавено две темни точки на главата на пенисот ...... се прашувам од што би се направиле ?

Иначе имам и проблем со претерано мастурбирање , речиси секој ден го правам тоа ........ али психата ми делува така .....

Мислења: 5
Зачленет: 07 Мај 2014, 11:10
Мислење: 14 Мај 2014, 10:22
Penisot mi e golem kako glavata na vasiot penis ve molam pomognete kako da go izmakneme da bide pogolemmmm ??? sakam da ebam

Мислења: 5
Зачленет: 07 Мај 2014, 11:10
Мислење: 14 Мај 2014, 10:23
Drkan12 напишал:Penisot mi e golem kako glavata na vasiot penis ve molam pomognete kako da go izmakneme da bide pogolemmmm ??? sakam da ebam edna drugarka saka da se ebeme ama mene mi e strav :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ПретходноNext


Врати се на Машко здравје

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин