Сува кожичка на врвот на пенисот

водечки здравствени ризици, урологија и теми кои најчесто ги избегнувате

Мислења: 1
Зачленет: 19 Јул 2014, 13:49
Мислење: 19 Јул 2014, 13:53
Zdravo, imam 23 godini i imam maka so crvenilo na glavickata. Se naogja na izlezot na mocniot kanal, vpecatliva crvena boja i mal otok koj pridonesuva za bolka pri uriniranje kako i drugi potrebi. Bi sakal dokolku nekoj znae da me upati kako bi mozelo toa da se izleci i dali e seriozno ? Blagodaram.
Претходно


Врати се на Машко здравје

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 2 гости