Покачување телесна тежина

слабеење, дебелеење, детоксикација, ревитализација

Мислења: 2
Зачленет: 12 Авг 2017, 00:48
Мислење: 12 Авг 2017, 01:08
Би сакала доклку знај некој некоја диета за поправање да ми ја кажи... Се мачам со години и никако да успеам. Пијам секакви витамини, јадам 5,6 пати на ден но нема никаков ефект. Ве молам за помош

Врати се на Диети

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин