Брада

опуштете се и наградете се

Мислења: 2
Зачленет: 27 Сеп 2015, 13:21
Мислење: 27 Сеп 2015, 13:28
здраво на сите
Нов сум на форумот и се извинувам ако прекршувам некое од правилата на форумот.
Значи овде барам совет од поискусните (по можност доктор)
Проблемот е тоа што имам 20 години, а брадата ми е премногу ретка. За да ја згуснам се бричам секојдневно со старите бричеви што се менуваат жилетите(старовремските бричеви.
дали знаете како да ја згуснам најлесно брадата... да напоменам дека физички сум активен вежбам теретана, спијам по 8h, храната како и секој млад не е баш здрава...
Пријатен викенд

Врати се на Убавина и нега

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин

cron