Инсомниа

добри и лоши, наши и ваши :-)

Мислења: 1
Зачленет: 21 Дек 2014, 21:41
Мислење: 21 Дек 2014, 22:01
Здраво
Од кога знам за себе си страдам од инсомниа или несоница како било..Колку и да сум уморна се дури не се раздени не можам да заспијам.Веќе се уморив од ова...
Некој предлог како да се ослободам од ова?(освен седативи)

Врати се на Животни навики

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин