Сакам да прашам ?

Општа медицина - сите болести, состојби и актуелни теми поврзани со здравјето

Мислења: 2
Зачленет: 12 Авг 2017, 00:48
Мислење: 12 Авг 2017, 01:28
Sakam da ja zgolemam telesnata tezina, no nikako ne dobivam rezultati.. Pijam vitamini, jadam se.. No nema efekt.
Ve molam za nekakov sovet, dieta...
Претходно


Врати се на Здравје А-Ш

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин

cron