Epipen / Епипен


Мислења: 1
Зачленет: 01 Окт 2015, 23:56
Мислење: 01 Окт 2015, 23:59
Дали во Македонија може да се најде „епипен“ (против анафилактички шок - алергија)? Доколку го нема, на која алтернатива се оди?

Врати се на Лекови

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин