Катче за млади

катче за сите тинејџери и адолесценти, место за разговор и меѓусебна поддршка
 • Теми
 • Адолесцентна Криза
  од Stone » 28 Мај 2013, 14:23
  Последно мислење Последно мислење од Stone Погледни го последното мислење
  28 Мај 2013, 14:23
  0
  Одговори Одговори
  6077
  Прегледи Прегледи
 • Холестерол
  од Ms.Scofield » 24 Сеп 2011, 19:50
  Последно мислење Последно мислење од Dr.M Погледни го последното мислење
  19 Окт 2011, 20:34
  3
  Одговори Одговори
  9928
  Прегледи Прегледи

Врати се на forum.doktori.mk

Кој е онлајн

Корисници на овој форум: Нерегистрирани корисници и 1 гостин

Дозволи за категоријата

Не може да поставувате нови теми во оваа категорија
Не може да одговарате на теми во оваа категорија
Не може да ги менувате вашите мислења во оваа категорија
Не може да ги бришете вашите мислења во оваа категорија
Не може да прикачувате фајлови на вашите мислења во оваа категорија

cron