Сакате да имате убави нозе? Постигнете го тоа со вежбање брзо и лесно (ВИДЕО)

Сакате ли вашите нозе да изгледаат убаво? Сакате ли хулахопките на вашето тело да изгледаат неодоливо и секси? Се што треба да направите е да притиснете play на видеото кое денес ќе ви го презентираме и да уживате следејќи ја инструкторката. Вежбите се наменети за обликување на долните партии од телото.

 

www.doktori.mk, 10.05.2013

Последна вест

Најчитани статии - вежби