Саем на жена - Бидете посебни

Бидете дел од годинешниот Саем на Жена од 07 до 09 декември 2012 на Скопски Саем.

Прославете го фактот што сте жена – потсетете се зошто е добро да се биде жена... Од шминка, здрава храна, мода, стил и забава со вашите пријателки.

Ќе бидете инспирирани и мотивирани од содржините на Саем на Жена. Саемот нуди разни перформанси, предавања, информативни работилници, интерактивни штандови каде можете да научите многу за вашите финансии, здравје, убавина, сексуалност и многу повеќе.

 

Саем на Жена е идеалното место да ги разбудите вашите сетила, да флертувате со модата, да откриете нов жар во вас, да ја откриете вашата забавна природа и да „украдете“ неколку часа посветени само на Вас... Вие тоа го заслужувате!

 

 

-комерцијален текст-

 

www.doktori.mk, 05.11.2012

Последна вест

Најчитани статии - занимливости